Yerinde Yemek Üretim Merkezi

‘‘Hijyen ve Kalite güvencesiyle sunulan yemekler’’

ULUSAL Yemek olarak amacımız, Hazard Analysis and Critical Control Points (HACCP) sistemini uygulayarak %100 gıda güvenliğini sağlamaktır. Sunduğumuz geleneksel lezzetleri, mevzuata uyarak, Gıda Mühendislerimiz ve Gıda Teknikerlerimizin kontrolünde üreterek, mutfağımızın da hijyen seviyelerini sürekli olarak ölçüp takip ediyoruz.

Her gün servise sunulan yemeklerden şahit numuneler alarak 72 saat muhafaza ediyor, yemek üretimi ve servisinde görevli personelimizin hijyenine ve kişisel bakımına özen göstermesi konusunda özel eğitimler aldırıyoruz.

Mevzuatta zorunlu olmadığı halde personelimizin portör muayenelerini her sene düzenli olarak yapıyor ve raporluyoruz.

Birinci sınıf malzeme kullanıyor, hijyen ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyoruz. 

Taşıma Yemek Hizmetleri

‘‘Taşımalı Yemek Hizmeti ile Sıcak Sunumlar’’

İş yerleri, okullar ve farklı organizasyonlar için hazırladığımız yemeklerin taşınması özel olarak hazırladığımız yemeklerin taşınması özel olarak hazırlanan termobox kaplar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu sayede yemeğin hijyenik ve aynı sıcaklıkta sizlere ulaşması sağlanmaktadır.

Açılış ve Kokteyl Organizasyonları

Organizasyonlarınız Ulusal’la Güzelleşiyor

Ulusal Yemeği rakiplerinden ayıran özelliklerin başında farklı çalışma alanlarında, konusunda uzmanlaşmış kadrosu sayesinde çözümler sunabilmesi gelir.

Ulusal Yemek, yemek üretim hizmetinin yanında, event ve ziyafet organizasyonları da yapmaktadır. İşletmelerin düzenli yemek ihtiyaçları, düğün yemekleri, özel davet yemekleri, organizasyon yemekleri, yerinde yemek hizmeti, kahvaltı organizasyonlarına da çözüm ortağı olmaktadır.

Özel Sipariş Hizmetler

 ‘‘Hünerli ellerin sunduğu size özel lezzet’’

Yıllardır bizimle çalışan uzman personelimizin tecrübelerini, hünerli ellerinde hayat bulan lezzetlere dönüştürüyoruz.

Tüm üretim zincirimiz boyunca, malzeme temininden müşterimizin tabağına kadar bütün aşamalarda ilgili, dikkatli ve etkin iletişim halindeyiz.