ISO 10002 2018 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ - GEÇERLİLİK TARİHİ 21.01.2025

‘‘Lezzette sürdürülebilirliğin adresi’’

En iyiye, en sağlıklıya ve en lezzetliye ulaşma çabamızın bir ürünü olan Ulusal Yemek, çok farklı tatlar ve çeşitlerle dolu mutfağıyla sizlere kapısını açar.

‘‘İş’te sağlık, sağlıklı beslenmeden geçer’’

Dünya mutfaklarında sayılı mutfaklardan biri olan Türk Mutfağının seçkin lezzetleri ile ev /anne yemeği tadında yemeklerimizi; kaliteli ürünlerle, kalori hesabı yaparak, sadece göze değil, damağa ve mideye hitap eden sağlıklı menülerle karşınıza çıkarıyoruz.

Organizasyonlarınız Ulusal’la Güzelleşiyor

Ulusal Yemeği rakiplerinden ayıran özelliklerin başında farklı çalışma alanlarında, konusunda uzmanlaşmış kadrosu sayesinde çözümler sunabilmesi gelir.

Ulusal Yemek, yemek üretim hizmetinin yanında, event ve ziyafet organizasyonları da yapmaktadır. İşletmelerin düzenli yemek ihtiyaçları, düğün yemekleri, özel davet yemekleri, organizasyon yemekleri, yerinde yemek hizmeti, kahvaltı organizasyonlarına da çözüm ortağı olmaktadır.

‘‘Güvenilir çözüm ortağınız’’

İş yerleri, okullar ve farklı organizasyonlar için hazırladığımız yemeklerin taşınması özel olarak hazırladığımız yemeklerin taşınması özel olarak hazırlanan termobox kaplar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu sayede yemeğin hijyenik ve aynı sıcaklıkta sizlere ulaşması sağlanmaktadır.

‘‘Taşımalı Yemek Hizmeti ile Sıcak Sunumlar’’

Müşterileri ile uzun süreli çalışmayı hedefleyen Ulusal Yemek; kazanırken kazandırmayı hedefleyerek işletmelerin maliyetlerini göz önünde tutmakta ve kalite çizgisini korurken uygun maliyet sunmaya da gayret etmekte, yemek maliyetini düşürmek için kullandığı ürün kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Kapalı devre kamera sistemi ile tesisimiz 7 gün 24 saat üretim müdürünce izlenmektedir.

‘‘Zengin Menüsü ile Ulusal Yemek’’

Zengin menümüz ile özel günleriniz ve yemek ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. Sadece göze değil, damağa ve mideye hitap eden yemeklerimizi sağlıklı bir sunumla karşınıza çıkarıyoruz.

Dilerseniz, tesisimizi ziyaret edebilir, mutfağımızı yakından görebilir, tadım gerçekleştirebilirsiniz. Gelemezseniz, talebinizle tadım termobox ile adresinize menülerimizden tatmanız için gönderiyoruz.